خرید خانه در کیش
خرید خانه در کیش

چرا جزیره کیش؟

جزیره کیش ، این مروارید کوچک در قلب خلیج فارس که اکنون به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین قطب های تفریحی ، تجاری ، اجتماعی و گردشگری در کشور تبدیل شده است ، بیش از هر زمان دیگری وسوسه خرید خانه در کیش را به جان هم وطنانمان انداخته است. خوشبختانه سالهاست که تلاش ها و فعالیت های مداوم و مستمری در جهت بهبود همه جانبه امکانات زندگی در این جزیره زیبا در حال انجام است.

مزایای سکونت در کیش

فعالیت هایی نظیر احداث مراکز تجاری ، مراکز تفریحی ، ارتقای سیستم حمل و نقل شهری ، گسترش خطوط هوایی و راه های حمل و نقل دریایی ، بهبود فضاهای شهری ، توسعه خدمات بهداشتی و درمانی ، احداث فرودگاه جدید، ارائه خدمات متنوع در حوزه گردشگری و... که انجام آنها شهروندان شهرهای بزرگ از جمله تهران، اصفهان ، مشهد ، شیراز و... را به زندگی دائم یا موقت در این جزیره منحصر به فرد ترغیب میکند و آنها را متمایل میکند تا مدت زمانی را در محیطی آرام و به دور از مشکلات شهری از جمله آلودگی های صوتی و محیطی ، ترافیک، بینظمی و... سپری کنند.

در نتیجه بسیاری از این افراد، با خرید آپارتمان در کیش یا خرید ویلا و  خانه شخصی، این جزیره مرجانی را بعنوان خانه دوم خود برگزیده و در زمان های مختلف سال ، علی الخصوص در زمستان ، از امکانات و اب و هوای بی نظیر منطقه برخوردار میگردند. حتی برخی دیگر نیز که از توانایی مالی لازم جهت خرید ملک مسکونی در کیش برخوردار نیستند، با اجاره واحد های مسکونی، این فرصت را برای خود فراهم می سازند. 

امنیت خانه های خالی کیش

یک مزیت دیگر برای آنها که تصمیم به خرید واحد مسکونی در کیش را دارند، بحث امنیت منطقه است. این جزیره زیبا از لحاظ امنیتی یکی از برترین نقاط کشور بوده و آمار سرقت بسیار پایین می باشد. بنابر این مالکانی که جزیره را به عنوان مسکن دوم خود برگزیده اند، نگرانی زیادی بابت اموال خود در زمانهایی که خارج از جزیره به سر می برند نخواهند داشت. اما مالکان می بایست در جریان باشند که به علت رطوبت بالای هوا و گرمای بیش از اندازه می تواند باعث استهلاک ساختمان و حتی وسایل منزل باشد و بهتر است که از خالی نگه داشتن خانه های خود برای مدت زمان طولانی بپرهیزند تا از بروز مشکلات ناشی از گرما و رطوبت در امان بمانند. 

شرایط خرید خانه در کیش

 همزمان با افزایش تقاضا در حوزه آپارتمان فروشی در کیش ، پیمانکاران و شرکت های سرمایه گذاری مسکن نیز درصدد افزایش عرضه جهت براورده نمودن نیاز متقاضیان برای خرید مسکن در کیش برآمده اند و شرایط متنوعی را برای فروش واحدهای مسکونی برای طیف های مختلف مخاطبان و علاقمندان فراهم نموده اند. از آنجا که همیشه به دنبال افزایش عرضه و تقاضا ، شاهد افزایش قیمت ها نیز می باشیم ، خرید و فروش آپارتمان در کیش نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و رشد چشمگیر قیمت ملک در کیش، فرصت خرید ملک را از بسیاری از علاقمندان سلب نموده است.

از این رو برخی از انبوه سازان و سازندگان واحدهای مسکونی ، اقدام به پیش فروش آپارتمان نموده اند و با انجام این کار ، یک تعامل دوسویه برد-برد میان خودشان و آن دسته از افرادی که به علت محدودیت های مالی قادر به خرید و تسویه نقدی ملک مورد نظر خود نیستند و به دنبال خرید ملک با شرایط ویژه در کیش میباشند ایجاد کرده اند. علاقمندان به استفاده از این فرصت های بوجود آمده میتوانند از طریق صفحه پیش فروش آپارتمان در کیش آگاهی های مورد نیاز در این خصوص را کسب نمایند.