پیش خرید آپارتمان در کیش
پیش خرید آپارتمان در کیش

اگر به فکر سرمایه گذاری یا مهاجرت و سکونت در جزیره کیش هستید، ابتدا بابت حسن سلیقه برای انتخاب مقصد به شما تبریک می گوییم. پس از آن همراه با ارایه معرفی کوتاهی از جزیره کیش، اطلاعات مختصری راجع به شرایط مختلف واگذاری ملک در این جزیره زیبا و همچنین نکاتی را که باید قبل از پیش خرید آپارتمان در جزیره کیش مدنظر داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

پیشتر در صفحه خرید خانه در کیش، اطلاعات کلی در خصوص خرید و فروش ملک در کیش در اختیار خوانندگان عزیز قرار گرفت.  با توجه به اینکه با رشد بی رویه قیمت ملک در سرتاسر کشور، امکان استفاده از فرصتهای خرید خانه به صورت قطعی و نقدی از بسیاری از افراد متقاضی سلب شده است، برخی از سازندگان واحد های مسکونی، اقدام به پیش فروش ملک در کیش یا فروش آپارتمان شرایطی در کیش نموده اند و با این کار تا حدودی از بار سنگین هزینه های خرید ملک در کیش کاسته اند.

 

جزیره کیش یکی از جزایر زیبای جنوب کشورمان ایران است که به آن لقب مروارید خلیج فارس را داده اند.

 این جزیره مرجانی یکی از قطب های اصلی گردشگری و سرمایه گذاری در کشور محسوب میشود و به دلیل داشتن هوایی پاک و نبود ترافیک , امنیت و آرامش , آب و هوایی مطلوب بویژه در فصل زمستان , مراکز خرید بزرگ با برندهای معتبر , سواحل و تفریحات دریایی و جاذبه های طبیعی هرساله سرمایه گذاران و گردشگران بسیاری را بخود جلب میکند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کیش و سکونت در این جزیره مرجانی، پیش خرید آپارتمان میباشد که در ادامه به نکاتی را در ارتباط با این موضوع  مطرح میکنیم.

بطور کلی پیش خرید آپارتمان در کیش مزایا و معایبی را به همراه دارد:

 

مزایای خرید اقساطی ملک در کیش:

- جزیره کیش ، از این منظر از امتیازات ویژه ای نسبت به سایر نقاط کشور برخوردار است که ریسک سرمایه گذاری را برای خریداران کاهش میدهد.

این امتیاز ویژه عبارت است از نظارت دقیق سازمان منطقه آزاد کیش و خصوصا معاونت شهرسازی و معماری سازمان بر پروژه های عمرانی و ساخت و ساز در جزیره کیش ، به این صورت که در سرتا سر جزیره ، ساخت و ساز و احداث پروژه های مسکونی ، طی قراردادهای معتبر و زیرنظر حوزه های عمرانی سازمان و توسط شرکت های تابعه سازمان و یا پیمانکاران به نام و معتبر انجام میپذیرد و پروژه های ساخت و ساز در کیش عمدتا در قالب مجتمع های مسکونی ، شهرک ، برج مسکونی و... شکل میگیرند.

 بنابراین در جزیره کیش ، ساخت و احداث واحدهای مسکونی به آن شکلی که در سایر شهرهای کشور و توسط مالکین شخصی و ناشناس و بعضا گمنام صورت میپذیرد ، انجام نمیشود و معمولا سازندگان ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و... از میان اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر و بنام انتخاب میشوند و این موضوع تا حدود زیادی خیال خریداران و سرمایه گذاران را از احتمال وقوع اتفاقات ناگوار در زمان پیش فروش خانه در کیش آسوده مینماید.

-معمولا پیش خرید آپارتمان در کیش اقساطی میباشد و از این رو لازم نیست شما کل مبغ را بصورت یکجا بپردازید فقط درصدی از آن را پرداخته و مابقی اقساط میباشد از طرفی قیمت پیش خرید آپارتمان معمولا کمتر از قیمت فروش آپارتمان تکمیل شده است

-نکته بعدی در پیش خرید آپارتمان در کیش این است که شما میتوانید در جریان نوع و کیفیت مصالح مصرفی و کیفیت ساخت آپارتمان قرار بگیرید و از طرف دیگر امکان تغییر دکوراسیون نهایی مثل رنگ دیوار یا کاغذ دیواری و... و یا شیرآلات و کابینت ها برای شما فراهم است.

 

معایب پیش خرید خانه در کیش:

مثل همیشه در کنار تمام مزایا معایبی نیز وجود دارد. متاسفانه هنگامی که صحبت از پیش فروش مسکن به میان می آید ، همواره اضطراب و نگرانی هایی ناشی از احتمال عدم توانایی سازندگان در عمل به تعهداتشان در ذهن خریداران شکل میگیرد که صد البته این اضطراب بی مورد نمیباشد.

توصیه می شود که خریداران در هنگام انتخاب واحد مسکونی مورد نظر خود ، چه در حالت خرید واحدهای آماده و چه در صورت خرید واحدهای پیش فروش ، اطلاعات کافی را از منابع معتبر کسب نموده و همچنین شرایط و تعهدات سازندگان ، خصوصا آنهایی که اقدام به پیش فروش آپارتمان مسکونی یا غیر مسکونی میکنند را به دقت مورد ارزیابی قرار دهند تا خدای ناکرده درگیر بروز مشکلات ناخواسته نشوند.

همچنین برای پیش خرید آپارتمان در کیش حتما سازنده ای معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید که هم از جهت کیفیت ساخت بنا و مهندسی درست و اصولی و هم از بابت مشکلات حقوقی احتمالی خیالتان راحت باشد که البته شرکت سوربن کیش با برند تجاری "بهکیش" نامی درخشان در زمینه ساخت پروژه های مسکونی، اداری و تجاری در جزیره کیش دارد.

 

پس از تکمیل پروژه خوشنام و موفق برج مسکونی بهکیش، در حال حاضر این شرکت اقدام به احداث برج مسکونی بهکیش مارینا در نوار شرقی کیش و نزدیکی ساحل زیبای مرجان و با معماری ویژه و منحصر بفرد نموده است و تعدادی از واحد های برج را پیش فروش می نماید. تصاویر پیش نمایش محوطه و نمای برج در صفحه گالری تصاویر برج مسکونی بهکیش مارینا در دسترس می باشد.

از علاقمندان به سرمایه گذاری و مشارکت در این فرصت استثنایی دعوت می شود که در صورت نیاز به دریافت هرگونه راهنمایی و مشاوره ، از طریق صفحه تماس با ما و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش مجموعه با ما در ارتباط باشند.

 

کارشناس فروش خانم زهرا حجازی: 09347694266

کارشناس فروش آقای مهدی مصباحی: 09347696996