تاریخچه و معرفی

شرکت سوربن کیش در سال 1390 با مشارکت تعدادی از فعالین عرصه عمران و ساخت و ساز در جزیره کیش که پیش از این هریک به تنهایی در این حیطه فعال بودند، در راستای گسترش کمی و کیفی پروژه ها، استفاده از تجارب مشترک، بهره مندی از سرمایه های مادی و معنوی بیشتر و افزایش انسجام مجموعه تاسیس گردید و در گام اول پروژه خدماتی و تجاری بهکیش را برای شروع فعالیت امکان سنجی نموده و پس از بررسی لازم نسبت به خرید زمین پروژه و تهیه مقدمات از قبیل اخذ مجوزهای لازم در سال 1391 اقدام نمود. این بازار درسال 1395 به بهره برداری رسید و با گردآوری برندهای مطرح جهانی کار خود را آغاز کرده است و در حال حاضربه لحاظ کیفیت بالای ساخت به یکی از زیباترین بازارهای جزیره مبدل گردیده است.از جمله مزایای این پروژه می توان به موقعیت مناسب جغرافیایی این بازار، قدمت و سابقه بازار بهکیش نزد کسبه و کیشوندان، تهیه طرحی بسیار مدرن و کاربردی برای بازار جدید و در نظر گرفتن تمامی امکانات لازم برای فراهم سازی محیطی مطلوب و مناسب برای کسبه و مشتریان اشاره داشت.

همچنین در ابتدای سال 1396 این مجموعه اقدام به خرید برج مسکونی 19 طبقه در مرکز شهر نمود که در حال حاضر به برج مسکونی بهکیش شناخته شده است و در حال فروش و واگذاری واحد ها میباشد. برج مسکونی بهکیش با متریال شیک و با کیفیت، همراه با چشم اندازی بسیار زیبا به جزیره و خلیج نیلگون فارس در موقعیت جغرافیایی عالی در مرکز شهر واقع شده است. این برج امکاناتی از قبیل سالن بیلیارد، سالن بازی کودکان، پارکینگ و... دارا میباشد.

 

 

در ادامه فعالیت های عمرانی و ساختمانی، این شرکت با تاسیس مجموعه ای جدید به نام شرکت بهکیش آروند کیش و با خرید زمین در منطقه نوار ساحلی مرجان، در حال ساخت یک برج مسکونی در 21 طبقه با زیربنای کل 56000 مترمربع و با امکاناتی از قبیل استخر ، سونا ، جکوزی، سالن بولینگ،سالن بیلیارد، دو سالن ورزشی مجزا ویژه آقایان و بانوان ، سالن ماساژ، زمین های تنیس و دوچرخه سواری و .... در 223 واحد مسکونی با امکانات ویژه از جمله بالکن های وسیع مشرف به دریا با استفاده از متریال عالی و درجه یک با طراحی منحصر به فرد نما، در یکی از بهترین مناطق ساحلی کیش روبروی هتل مارینا در منطقه ساحلی مرجان می باشد.
همچنین از پروژه های در دست اقدام این شرکت می توان به  ساخت هتل پنج ستاره در نوار ساحلی اشاره کرد که اطلاعات تکمیلی درآینده نزدیک به همراهان عزیز این مجموعه خواهد رسید.